Máš na TO! – Jak se daří v Nitře?

Naši stážisti jsou už za půlkou. Na stáž odjeli 24. 7. a vrací se 5. 9. Někdy jsou unavení (určitě z přemíry práce), někdy si užívají a zaznamenáváme také první úspěchy.

Dne 31. 8. 2016 se v Hideparku v 19:00 bude konat debut Kláry Nekolové, naší stážistky, která poprvé ukáže světu své fotografie. Fotky následně poputují i do Čech a určitě najdeme možnost, jak vám je odprezentovat.

Výstava

Klára není jediná, kdo si stáž užívá. Leták připravovala Ivuška, která na stáži mimo jiné pomáhá také v Nitranské komunitní nadaci s administrativou a účetnictvím. Vojta už si zkusil práci v nízkoprahu STORM s mládeží a v současné době je v kavárně pro osoby s postižením. Ondra pak pracuje na webových stránkách právě naší partnerské organizace.

Ale fotky, které vám přinášíme, jsou ukázkou velice náročné fyzické práce. Pracují totiž také na samotném Hideparku. Tady kromě níže ilustrovaného také pomáhají při akcích jako koncerty, festivaly nebo odborné workshopy. Pro ně samotné byly také připraveny workshopy jako například Graffity, fotografický kurz nebo výroba bot. Ano, výroba bot – ze speciálních materiálů si mladí vytvářeli bososandále.

Ondra pracuje na botech.

Ondra pracuje na botách.

Anička natírá dveře.

Anička natírá dveře.

Vojta s Aničkou odklízí staré stromy.

Vojta s Aničkou odklízí staré stromy.

Společný večer s partnery a mentorem.

Společný večer s partnery a mentorem.

Příprava výzdoby na festival.

Příprava výzdoby na festival.

Ondro, pozor na prsty!

Ondro, pozor na prsty!

V plánu je ještě nějaký malý výlet, uvidíme, kam se skupina odebere. Za sebou ovšem mají výlet do Vysokých Tater, Solisko pak celá skupina sešla pěkně ke Štrbskému plesu (vůbec jsme se neztratili a vůbec jsme místo modré nepoužili i červenou a žlutou).

Foto: Klára N.

Foto: Klára N.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>